Kullanıcıların İnternet ve mobil ortamda yaptıkları alışverişleri bir mesajla onaylayıp, alışveriş bedelini cep telefon faturası ile ödeyerek fayda sağlayabildikleri mobil ödeme servisidir.

Yeni Asır

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde bulunan Basılı yayın Grubunda Yeni Asır Gazetesi online gazete mobil ödeme uygulamasının yapıldığı bir servistir.


Web online gazete okuma için;

Online gazete okuma aboneliği için web sayfasındaki alana CEP NUMARANIZI (5XX XXX XX XX)girin ya da YASIR yazıp 4177'e gönderin.
Online gazete okuma abonelik iptali için IPTAL YASIR yazıp 4177'e gönderin.Türkcell ve Türk Telekom operatörleri servis aylık 2,00.-TL olarak ücretlendirilir.

Ücretlendirme faturalı hat kullanıcılarının cep telefon faturasına ait olduğu döneme göre yansıtılacaktır.

Turkcell kullanıcılarının gönderdiği her SMS 50kr (KDV ve ÖİV dahil), Türk Telekom kullanıcıları için mobil ödeme servis bedeli 7979 numarasına gönderilen her mesaj için 50kr'dur. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell kullanıcılarının 7979'a gönderdikleri SMS'ler ücretsizdir.

Mobil ödeme servisinin sunulabilmesi için üyelik kapsamındaki bilgilerinizin iş ortakları ile paylaşılması gerekmektedir.

Türk Telekom Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Turkcell Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


Müşteri Hizmetleri:

444 888 1